Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız ve yaptığımız iş hakkında daha fazlasını öğrenin!
Geniş bir müşteri kitlesine kaliteli sunucu çözümleri sunarak kalite ve güvenilirlikte öncülük ediyoruz.

Lider Metin2 Firması: Metin2ServerPanel
Metin2ServerPanel Metin2 Teknolojileri A.Ş. olarak Türkiye'nin Metin2 sektöründe en güçlü ve lider firmaları arasındayız. 2005 yılından bu yana artarak gelen bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Geniş bir müşteri kitlesine, kaliteli sunucu çözümleri sunarak güvenilirlikte sınır tanımıyoruz. Gelişen teknolojiler ile birlikte hem bugünü hem de geleceği temsil ediyoruz. Çalışmalarımızı hiç bitmek bilmeyen bir yolculuğa benzetebilirsiniz.

Güvenilir hizmeti sunarken kendinizi emin ellerde hissetmenizi sağlıyoruz. Şeffaflık ilkesini her zaman temel alıyoruz. Firmamız teknolojiden AR-GE çalışmalarına, güvenilir hizmet sunmadan, inovasyona her alanda titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonelce ve özenli bir şekilde müşterilerimizle iletişim kuruyoruz. Sağladığımız hizmetler kısaca; Alan Adı (Domain), Web Hosting, Kurumsal Hosting, Reseller Hosting, VDS Sunucular, Oyun Sunucuları, Fiziksel (Dedicated) Sunucular, Nested Sunucular, Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma (Co-Location), Firewall (DDoS) Hizmetlleri, SSL Sertifikaları, Server & Kontrol Paneli Lisansları ve IT Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz.

Oluşturduğumuz AR-GE yapımız ile sürekli yeni teknolojiler geliştirmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis seviye garantileri (SLA) sunmaktayız. Her geçen gün bu hizmetlerimize bir yenilerini daha ekliyoruz. Metin2 firmasından daha fazlasıyız.

 

Müşteri Kitlemiz Kim ?
Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz mevcuttur. Yine yurt içi başta olmak üzere yurt dışında da hizmet vermekteyiz. Türk ve yabancı müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

Neden Metin2ServerPanel ?
Öncelikle işimiz insan diyerek cümleye başlamak istiyoruz.. Müşterilerimiz bizim yol haritamızdır. Sunduğumuz hizmetleri siz değerli müşterilerimizi göz önüne alarak oluşturuyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar birçok Alan Adı (Domain), Web Hosting, Kurumsal Hosting, Reseller Hosting, VDS Sunucular, Oyun Sunucuları, Fiziksel (Dedicated) Sunucular, Nested Sunucular, Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma (Co-Location), Firewall (DDoS) Hizmetlleri, SSL Sertifikaları, Server & Kontrol Paneli Lisansları ve IT Danışmanlık Hizmetleri vb. alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetleri yine sizden ilham alarak; piyasa ve AR-GE çalışmaları yürüterek, rakip analizleri ve pazar çalışmaları yaparak, olası kriz durumu ve çözümü için güçlü bir takım ruhuyla birlikte sürdürüyoruz. Teknoloji ve teknolojinin getirilerini yakalayarak hatta bir adım ötesine geçerek size en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermeyi kendimize borç biliyoruz.

Farklı müşteri portföyleri ile kalıplarınızı kırıp kendi farkınızı ortaya koyacağınız bir yapı olan Metin2ServerPanel; müşterilerine daima ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Hem kurumsal hem bireysel müşterilerimize 7/24 destek sağlayarak vakitten tasarruf etmelerine yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlerle kolay iletişim halinde olup her sorunuza anında cevap iletiyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor, çözüm üretiyor ve sonuca ulaştırıyoruz. Böylelikle başarınız bizim başarımız oluyor..


Whatsapp Destek 7/24
Top